Ευχαριστήριο – Φούρνος Βλιώρας

Είμαστε ενθουσιασμένοι που εκφράζουμε την πιο ειλικρινή μας ευγνωμοσύνη, για μια ακόμα φορά, στον Αρτοποιό Βλιώρα Απόστολο, (Φούρνος Βλιώρα – Σερρών 14 – Πλατεία Χαραυγής – Λάρισα) για τη  δωρεά νόστιμων αρτοσκευασμάτων, η οποία  φώτισε τις μέρες των μαθητών και του προσωπικού μας, φέρνοντας χαμόγελα και χαρά στο Σχολείο μας.

Είτε απολαμβάνουμε ένα γλυκό σε ένα διάλειμμα, είτε γιορτάζουμε μια ειδική περίσταση, οι υπέροχες δημιουργίες του Αποστόλη, έχουν προσθέσει ζεστασιά και ευτυχία στο σχολικό μας περιβάλλον.

Η γενναιοδωρία του, αποτελεί παράδειγμα του πνεύματος  συνεργασίας που καλλιεργούμε και αγαπάμε εδώ, στο ΕΕΕΕΚ Λάρισας.

Ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά Αποστόλη,  για την ανεκτίμητη συνεισφορά σου και που είσαι ένας τόσο υπέροχος συνεργάτης στην αποστολή μας να παρέχουμε την καλύτερη δυνατή μαθησιακή εμπειρία στους μαθητές μας.

Ευχαριστήριο – Φούρνος Βλιώρας